HISTORIA

Miłość do poddaszy narodziła się w najpiękniejszy z możliwych sposobów w pełni naturalnie. Przygoda rozpoczęła się, gdy zaczęliśmy szukać swojego pierwszego mieszkania…
Niezadowoleni ze standardu i cen, jakie oferował rynek, postanowiliśmy zrobić je sami. Szukaliśmy niebanalnej przestrzeni i tak trafiliśmy na poddasze jednej z gliwickich kamienic. Adaptacja okazała się ogromnym przedsięwzięciem, jednak efekt pracy tak nam się spodobał, że kilka dni przed wprowadzeniem się, zaczęliśmy szukać kolejnego wyzwania.

Rzuciliśmy prace na etatach w dobrze prosperujących firmach i postawiliśmy wszystko na jedna kartę. Postanowiliśmy pomagać takim ludziom jak my, czyli szukającym ciekawych mieszkań o wysokim standardzie za rozsądne pieniądze. Z czasem okazało się, że jest to także pomocne wspólnotom mieszkaniowym, które w ten sposób uzyskiwały dodatkowe środki finansowe na konieczne remonty. Na początku pozyskiwaliśmy poddasza na własny użytek, teraz oficjalnie robimy to jako firma.

REFERENCJE

Ludzie pracujący na etacie, za dobre wykonywanie swoich obowiązków, dostają pochwały, podwyżki i nagrody. Podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest trochę inaczej, ale dwie rzeczy, będące ukoronowaniem końca remontu i są dla nas ważniejsze od jakichkolwiek nagród, to referencje od zarządców nieruchomości oraz uśmiech i zadowolenie klientów.

WIEDZA

„Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość..” Jesteśmy pewni, że nikt w Polsce nie ma tak wielkiej półki z publikacjami na temat poddaszy, co my! Adaptacje poddaszy w starych kamienicach to nasza pasja, dlatego dokształcamy się w każdy możliwy sposób, żeby móc jeszcze sprawniej przeprowadzać remonty. Zakres wiedzy jest bardzo szeroki, zaczynając od dekarstwa przez konstrukcje elementów drewnianych, hydraulikę, akustykę, na architekturze wnętrz kończąc.

DOŚWIADCZENIE

Zaczęliśmy je zdobywać już w 2011 roku podczas naszej pierwszej adaptacji. Od tej pory przeprowadziliśmy 15 adaptacji na terenie Gliwic, daje nam to 17 mieszkań oddanych do użytku. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas tych prac, to nasz największy kapitał, który jest gwarantem pomyślności kolejnych inwestycji, a na te nie możemy się już doczekać!

FACHOWCY

To dzięki idealnie dobranemu zespołowi ludzi, którzy umieją korzystać z doświadczenia, możemy być zadowoleni ze swoich realizacji. To z nimi, bez przerwy przez ostatnie 7 lat, tworzymy kolejne magiczne miejsca na zapomnianych poddaszach gliwickich kamienic. Jesteśmy ich pewni i gwarantujemy za rzetelne i fachowe wykonanie.